• LSMU NI Palangos klinika

    LSMU NI Palangos klinika

    Kardiovaskulinė reabilitacija ir streso ligų gydymas

Darbuotojams


Psichologinė pagalba darbuotojams

Sveikatos priežiūros sektoriuje dirbantys darbuotojai kiekvieną dieną susiduria su stresinėmis situacijomis, kurios siejamos su aukštais darbo kokybės reikalavimais, dideliu darbo intensyvumu, o dažnai ir priešišku pacientų požiūriu.
Stresinėse situacijose psichologinė pagalba gali būti reikalinga bet kuriam iš mūsų. Darbuotojų saugumas ir sveikata yra toks pat prioritetas kaip ir pacientų saugumas.
Siekiant išsaugoti kiekvieno įstaigos darbuotojo psichologinę ir emocinę būseną LSMU NI Palangos klinikoje ir Elgesio medicinos laboratorijoje startuoja Psichologinės pagalbos „taškas“ – psichologinės pagalbos teikimas darbuotojams, pagalba sprendžiant aktualias problemas čia ir dabar, neatidėliojant.
Bus teikiama skubi pagalba (kai susiduriama su problema arba stresiniu įvykiu) arba konsultacija/ rekomendacijos kur, esant poreikiui, kreiptis toliau, kur gauti ilgalaikę pagalbą.
Mūsų įstaigoje dirbantys gydytojai psichiatrai ir medicinos psichologai turės „budinčią“ savaitę, kurioje savanoriškai skirs keletą valandų savo darbo laiko mūsų darbuotojams.

Konsultacijos teikiamos visiems darbuotojams. Jos yra konfidencialios, jokia dokumentacija apie konsultacijas nebus pildoma.
konsultavimo_grafikas2024.png
*Tolimesnis grafikas bus pateiktas vėliau.

Select any filter and click on Apply to or press ENTER see results