• LSMU NI Palangos klinika

    LSMU NI Palangos klinika

    Kardiovaskulinė reabilitacija ir streso ligų gydymas

Gydomasis masžas


Gydomasis masažas

Gydomasis masažas – viena seniausių gydymo priemonių, pasižyminčių natūralumu ir dideliu efektyvumu. Masažas yra neatsiejama reabilitacijos dalis, skatina įvairius gijimo procesus, padeda atsigauti po traumų ar operacijų. Pacientai daug greičiau atgauna prarastą darbingumą ir grįžta prie įprasto gyvenimo ritmo. Gydomasis masažas – puikus pasirinkimas, norint išvengti ar sumažinti nugaros, kaklo, pečių skausmus asmenims, dirbantiems sėdimą darbą, besigydantiems po įvairių traumų ar tiesiog norintiems suaktyvinti medžiagų apykaitą, pagerinti limfinės sistemos darbą.
Masažas labai svarbus ir reikalingas žmogaus organizmui tiek kaip prevencinė sveikatingumo priemonė, tiek kaip gydymas, ar kompleksinė jo dalis. Gydomojo masažo metu pašalinama raumenų bei emocinė įtampa, stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka, pagreitinamas gijimo procesas.
Masažo metu atnaujinama sutrikusios organizmo dalies funkcionavimas, t. y. pašalinamas skausmas ir raumenų nuovargis, įtampa, pagerinama kraujotaka ir medžiagų apykaita, atkuriamas sąnarių judrumas.

Galerija


Gydomasis masažas

Select any filter and click on Apply to or press ENTER see results